Saturday, 21 September 2019

II Vabariikliku vene keele ja kirjanduse konkurss

Märkimisväärsed tulemused on näidanud meie õpilased II Vabariikliku vene keele ja kirjanduse konkurssil 5-8 klassidele. Parim oli 8b klassi õpilane Rymash Edward, kes võitis 1 koha Eesti kõigi kaheksanda klassi õpilaste seast. Lapsed võistlesid viktoriinis Jules Verne "Kapten Granti lapsed" etenduse järgi. Üldiselt on konkurssis osales 215 koolide õpilast Tallinnast, Narvast, Loksast ja Tapast. Meie koolist 5-6 klassi parimad on Kuznetsova Marianne (5. koht) ja Marinets Anastasia (8. koht). Teemaks Nekrassov, "Kapten vrungeli seiklused". Andrei Smirnov, 7B klassi õpilane, astus esikümnesse, lõpetades 9 kohaga Jules Verne töös. Õnnitleme!