Saturday, 21 September 2019

Luulekonkurss Karjamaa Põhikoolis

Luulekonkurss Karjamaa PõhikoolisKarjamaa Põhikoolis 15. märtsil 2017 toimus Tallinna linna eesti ja vene õppekeelega koolide õpilaste luulekonkurss, pühendatud Emakeelepäevale ja Kr – J. Petersoni sünniaastapäevale.
Haabersti Vene Gümnaasiumist konkursil osales 5 õpilast:

• 4. K Elisabet Lilleberg - Jaanus Vaiksoo “Põhjatuulemaal”
  • 4. K Greta Bussõgina - Ralf Parve “Esimene lumi”
  • 3. K Karina Matiišina - Viivi Luik “ Taevas kõliseb rohekaid tähti”
  • 3. K Marika Kiltšitskaja - Leelo Tungal “Hooletus ees, õnnetus taga”
  • 3. K Luka Klymenko – Juhan Liiv “Talvine külaline”
3. K klassi õpilane Matiišina Karina esitas Viive Luige luuletuse “ Taevas kõliseb rohekaid tähti” ja ilmeka esinemise eest saavutas III koha.
4. K klassi õpilane Elisabet Lilleberg esines Jaanus Vaiksoo luuletusega “ Põhjatuulemaal” ja saavutas II koha (60 kuuekümne esinejate seast).
Võitjate õpilaste eesti keele õpetaja on Liina Norit, klassijuhataja Tatjana Paju-Stetski.
Meie keelekümblusõpilased on suurepärased esinejad ja julgevad võistelda eestiõppekeelega koolide õpilastega.
Meil oli hea meeskonna töö ja me saavutasime suurepärase tulemuse.
Ürituse eest vastutas eesti keele õpetaja Iraida Übius, kes tegi õige luuletuste valiku.