Tuesday, 2 June 2020
 • Kontaktinfo

  Haabersti Vene Gümnaasium
  Õismäe tee 132, 13511
  Tallinn, Haabersti
  Tel: +372 657 9246
  hvg@hvg.tln.edu.ee
  www.hvg.tln.edu.ee

 • Huviringide tunniplaan

 • Tunniplaan

 • carte blanche

  Kallid õpilased, lapsevanemad ja õpetajad! Pakume teile kooli kodulehel uut rubriiki "carte blanche". Suur sõnaraamat tõlkib sõna prantsuse keelest, nagu täielik tegutsemisvabadus. Pakume teile tegutsemisvabadust Haabersti Vene Günmaasiumi õpilaste kirjandusliku kogemusi avaldades. Soovime teile õnne esimese katse kirjutamisel!

 • Viited

Mesimumm 2017 lõppvoor

Printer-friendly versionPrinter-friendly version

Месимумм победителиMesimumm 2017 финал

28. veebruaril sai Haabersti Vene Gümnaasiumis teoks rahvusvahelise intellektuaalse mälumängu „Mesimumm 2017“ lõppvoor, kus osalesid võistlejad Eestist ja Leedust.
Viktoriin ehk interaktiivne mäng „Mesimumm” toimus nüüd kaheksandat aastat. Selle aja jooksul on tõusnud nii mängu tase kui ka osalejate arv, kasutusele on võetud uued infotehnoloogilised lahendused.
Osalejate arv oli taas rekordiline: 216 inimest. Mälumängus osales 54 võistkonda 17 koolist – Tallinnast, Paldiskist, Kiviõlist, Keilast, Riiast (Läti), Obolonist (Ukraina), Vilniusest (Leedu). Mängus osalesid järgmised Tallinna koolid: Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium, Gustav Adolfi Gümnaasium, Ehte Humanitaargümnaasium, Haabersti Vene Gümaasium, Tallinna Juudi Kool, Tallinna Kesklinna Vene Gumnaasium, Tallinna Järveotsa Gümnaasium, Tallinna 53. Keskkool, Lasnamäe Vene Gümnaasium.
Lõppvoorus osalejatel oli vaja näidata oma teadmisi matemaatika loogikast ja luua aatomimudel. Lisaks teadmistele ja loovusele tuli kasuks ka hea meeskonnatöö.
Esikoha saavutas Paldiski Vene Põhikool, teiseks tuli Tallinna Juudi Kool ning kolmandaks Haabersti Vene Gümnaasium. Kõik osalejad said autasustatud ning kolme parimat võistkonda autasustati karikate ja meenetega. Leedu külalistele korraldati ekskursioon Tallinna vanalinnas.
Projekti viis läbi MTÜ Eduplaneet, projekti toetas Tallinna Haridusamet.