суббота, 21 Сентября 2019

Коллектив

Administratsioon
Nimi Kontaktid Vastuvõtuajad Ruum
Antonjuk, Irina
+372 6579115
Vastuvõtt kokkuleppel.
Registreerumine telefonil + 372 6579246
221
Demkiv, Aleksandr Vastuvõtt kokkuleppel. 213
Šorop, Tatjana
tel.+372 657 9248
Iga päev 09.00-16.00 222
Shaab, Marina
tel.+372 657 9248
Iga päev 08.00-16.00 224

 

Spetsialistid
Nimi Kontaktid Teenus Vastuvõtuajad Ruum
Bandura, Julia
tel. +372 657 2901
Huvijuht Iga päev 09.00-16.00 225
Kaiko, Jelena Logopeedi tugi Esmaspäevast reedeni 102
Leokina, Aljona
ekooli administrator, infojuht Iga päev 10.00-16.00 210
Sarv, Marika
tel. +372 657 9246
Juhiabi Iga päev 09.00-16.00 220
Rock, Niina Raamatukoguhoidja Iga päev 9.00-15.00 raamatukogu (206,207)
Tšopenko, Anna Kooliõde Esmaspäeval 12.00-16.00
Teisipäevast neljapäevani 08.00-16.00
med.kabinet
Värinen, Galina Psühholoogiline tugi
HEV koordinaator
Iga päev 08.30 - 15.30 115

 

Õpetajad
Nimi Aine kabinet klassijuhataja e-mail
Anon, Aleksandra eesti keel
Arhipov, Igor kehaline kasvatus 119 7B
Bljaškina, Irina muusika 118,205 6A
Botina, Niina 3D modeleerimine, uurimistööd 212
Bozhenok, Irina füüsika, matemaatika 201 10B
Eglit, Inga algõpetus 104 2K
Erkmaa, Aivo kehaline kasvatus 119
Gontšarova, Irina inglise keel 404
Inozemtseva, Iryna inglise keel
Hurtina, Galina bioloogia, geograafia 401
Jurtšenko, Natalja ajalugu ja ühiskonnaõpetus 405 6B
Kaiko, Jelena logopeed 102
Košeleva, Jekaterina algõpetus 108 2B,5C
Kotšegarova, Svetlana kunst, tööõpetus 113, 114
Kõllo, Ülle eesti keel ja kirjandus 403
Malašuk, Jelena algõpetus 103 3B
Malinina, Jelena matemaatika 408 8B
Matina, Jelena matemaatika
Martõn, Svetlana loodusõpetus, matemaatika 307 9B
Mölder, Diana eesti keel 204 6K
Norit, Liina algõpetus, keelekümblus 208 3K
Nossova, Tatjana inglise keel 303
Okunev, Aleksandr teatriring aula
Oreško, Tatjana eesti keel 304
Ossipova, Marina algõpetus 101 3A
Pahka, Anu riigikaitse
Pahomova, Nadezda kehaline kasvatus 119 9A,12A
Paju-Stetski, Tatjana algõpetus, keelekümblus 209 1K,4K
Radina, Jelena vene keel 305
Raatpalu, Olga ajalugu ja ühiskonnaõpetus 306
Rekkandt, Inna inglise keel 311
Rüütel, Marina eesti keel ja kirjandus 301 7A
Samon, Ingrid algõpetus, eesti keel 308 7C
Scherbyna, Oleksandr tööõpetus 111,112
Semenjuk, Ljudmila algõpetus 109 4A
Semenova, Vladlena kunst 113
Sintsova, Natalja algõpetus 107 2A,5A
Shaab, Marina klassi juhataja 226 11A
Skamnitskaja, Jelena inglise keel 217
Solopova, Ljudmilla vene keel 407 10A
Škuro, Irina eesti ja inglise keele õpetaja 411
Šnurova, Maria muusika 118,205
Šušina, Larissa matemaatika 203
Tiido, Larissa eesti keel 309 8A
Vaštšenko, Tatjana vene keel 406
Vazikka, Anzela vene keel 305
Velgan, Anna algõpetus, keelekümblus 105 2C
Värinen, Galina inimeseõpetus 409 9C
Zahharova, Marina keemia 215
Zoubkova, Miroslava abiõpetaja
Übius, Iraida eesti keel 410
Yartseva, Irina algõpetus 106 1B,4B

 

Töötajad
Nimi Amet
Frolova, Nadežda päevavalvur
Jantarev, Vladimir päevavalvur
Malofejeva, Viktoria koristaja
Privis, Valentina päevavalvur
Moroz, Fjodor päevavalvur
Šapkina, Svetlana garderoobihoidja