EV100 Kus?Mis? Millal?

Eesti Vabariigi 100.sünnipäeva auks toimub kolme kooli vaheline projekt "See kaunis eesti keel", mille raames lapsed saavad õppida keelt läbi erinevate harivate ürituste. Reedel, 9.veebruaril toimus Haabersti Vene Gümnaasiumis intellektuaalne mäng "Kus?Mis?Millal?". Igast koolist oli 12 võistlejat ja kõikide koolide lapsed mängisid segavõistkondades. Küsimused olid Eesti geograafia, kultuuri, kunsti, muusika, arhitektuuri ja ka traditsioonide kohta. Valiti ka parim mängija, kelleks osutus Mattias Mets Tabasalu Ühisgümnaasiumist. Tema oli ainuke, kes oskas nimetada meie riigi pindalat. Kõik mängijad said kooli viia põnevat Eesti teemalist mälumängu ja liitsõnade mängu. Jääme ootama projekti järgmist üritust.