Kollektiiv

Administratsioon
Nimi Kontaktid Vastuvõtuajad Ruum
Antonjuk, Irina direktor@hvg.tln.edu.ee
+372 6579115
Vastuvõtt kokkuleppel.
Registreerumine telefonil + 372 6579246
221
Demkiv, Aleksandr aleksandr.demkiv@hvg.tln.edu.ee Vastuvõtt kokkuleppel. 213
Šorop, Tatjana tatjana.shorop@hvg.tln.edu.ee
tel.+372 657 9248
Iga päev 09.00-16.00 222
Shaab, Marina marina.shaab@hvg.tln.edu.ee
tel.+372 657 9248
Iga päev 08.00-16.00 224
Spetsialistid
Nimi Kontaktid Teenus Vastuvõtuajad Ruum
Uusväli, Jevgenia huvijuht@hvg.tln.edu.ee
tel. +372 657 2901
Huvijuht Iga päev 09.00-16.00 225
Kaiko, Jelena jelena.kaiko@hvg.tln.edu.ee Logopeedi tugi 09.00-16.00 102
Rüütel, Marina marina.ryytel@hvg.tln.edu.ee keelekümbluse koordinaator Iga päev 9.00-15.00 301
Leokina, Aljona ekool@hvg.tln.edu.ee
infojuht@hvg.tln.edu.ee
ekooli administrator, infojuht Iga päev 10.00-16.00 210
Sarv, Marika hvg@hvg.tln.edu.ee
tel. +372 657 9246
Juhiabi Iga päev 09.00-16.00 220
Rock, Niina raamatukogu@hvg.tln.edu.ee Raamatukoguhoidja Iga päev 9.00-15.00 raamatukogu (206,207)
Tšopenko, Anna haaberstiveneg@kth.ee Kooliõde Esmaspäeval 12.00-16.00
Teisipäevast neljapäevani 08.00-16.00
med.kabinet
Värinen, Galina galina.varinen@hvg.tln.edu.ee Psühholoogiline tugi
HEV koordinaator
Iga päev 08.30 - 15.30 115
Õpetajad
Nimi Aine kabinet klassijuhataja e-mail
Ader, Salima matemaatika 113 5a salima.ader@hvg.tln.edu.ee
Anon, Aleksandra eesti keel, keelekümbluse õpetaja 112 1k aleksandra.anon@hvg.tln.edu.ee
Arhipov, Igor kehaline kasvatus 119 8B igor.arhipov@hvg.tln.edu.ee
Batova, Maria õpetaja abi 112 maria.batova@hvg.tln.edu.ee
Bljaškina, Irina muusika 118,205 7A irina.bljaskina@hvg.tln.edu.ee
Botina, Niina 3D modeleerimine, uurimistööd 212 niina.botina@hvg.tln.edu.ee
Bozhenok, Irina füüsika, matemaatika 201 11B iryna.bozhenok@hvg.tln.edu.ee
Ellam, Anu kehaline kasvatus 119 anu.ellam@hvg.tln.edu.ee
Gontšarova, Irina inglise keel 404 irina.gontsarova@hvg.tln.edu.ee
Inozemtseva, Iryna inglise keel 412 iryna.inozemtseva@hvg.tln.edu.ee
Hurtina, Galina bioloogia, geograafia 401 galina.hurtina@hvg.tln.edu.ee
Jurtšenko, Natalja ajalugu ja ühiskonnaõpetus 405 7B natalja.jurchenko@hvg.tln.edu.ee
Kaiko, Jelena logopeed 102 jelena.kaiko@hvg.tln.edu.ee
Košeleva, Jekaterina algõpetus 108 3B jekaterina.koseleva@hvg.tln.edu.ee
Kolzyaeva, Jekaterina inglise keel 309 4B jekaterina.kolzyaeva@hvg.tln.edu.ee
Kotšegarova, Svetlana kunst, tööõpetus 114 svetlana.kotsegarova@hvg.tln.edu.ee
Kõllo, Ülle eesti keel ja kirjandus 307 ylle.kollo@hvg.tln.edu.ee
Malašuk, Jelena algõpetus 103 1A jelena.malasuk@hvg.tln.edu.ee
Malinina, Jelena matemaatika 408 9B jelena.malinina@hvg.tln.edu.ee
Matina, Jelena matemaatika 409 jelena.matina@hvg.tln.edu.ee
Mölder, Diana eesti keel, keelekümbluse õpetaja 204 5K,7K diana.molder@hvg.tln.edu.ee
Nossova, Tatjana inglise keel 303 tatjana.nossova@hvg.tln.edu.ee
Okunev, Aleksandr teatriring aula
Oreško, Tatjana eesti keel 304 tatjana.oreshko@hvg.tln.edu.ee
Ossipova, Marina algõpetus 101 4A marina.ossipova@hvg.tln.edu.ee
Pahomova, Nadezda kehaline kasvatus, sotsiaalpedagoog 224 10A nadezda.pahomova@hvg.tln.edu.ee
Palo, Ene algõpetus, keelekümbluse õpetaja 208 3K ene.palo@hvg.tln.edu.ee
Raatpalu, Olga ajalugu ja ühiskonnaõpetus 306 olga.raatpalu@hvg.tln.edu.ee
Rekkandt, Inna inglise keel 311 inna.rekkandt@hvg.tln.edu.ee
Rüütel, Marina eesti keel ja kirjandus, keelekümbluse koordinaator 301 8A,9A marina.ryytel@hvg.tln.edu.ee
Samon, Ingrid algõpetus, eesti keel 308 8C ingrid.samon@hvg.tln.edu.ee
Semenjuk, Ljudmila algõpetus 109 2A ljudmila.semenjuk@hvg.tln.edu.ee
Semenova, Vladlena kunst 114 vladlena.semenova@hvg.tln.edu.ee
Semenova, Jelena vene keel 305 6C jelena.semenova@hvg.tln.edu.ee
Sintsova, Natalja algõpetus 107 3A natalja.sintsova@hvg.tln.edu.ee
Shaab, Marina klassijuhataja, loodusõpetus 226 12A marina.shaab@hvg.tln.edu.ee
Skamnitskaja, Jelena inglise keel 217 jelena.skamnitskaja@hvg.tln.edu.ee
Solopova, Ljudmilla vene keel 407 11A ljudmilla.solopova@hvg.tln.edu.ee
Svetsnikov, Anatoli kehaline kasvatus 119 anatoli.svetsnikov@hvg.tln.edu.ee
Škuro, Irina eesti ja inglise keele õpetaja 411 5B irina.shkuro@hvg.tln.edu.ee
Šnurova, Maria muusika 118,205 maria.snurova@hvg.tln.edu.ee
Šušina, Larissa matemaatika 203 larissa.susina@hvg.tln.edu.ee
Žutškov, Olesja ajalugu ja ühiskonnaõpetus olesja.zutskov@hvg.tln.edu.ee
Tiido, Larissa eesti keel 309 larissa.tiido@hvg.tln.edu.ee
Tsepilov, Juri kehaline kasvatus 119 juri.tsepilov@hvg.tln.edu.ee
Tursman, Tiina algkool, keelekümbluse õpetaja 209 2K tiina.tursman@hvg.tln.edu.ee
Kivisalu, Sirli algkool, keelekümbluse õpetaja 209 sirli.kivisalu@hvg.tln.edu.ee
Tund, Svetlana loodusained, keelekümbluse õpetaja 403 4K svetlana.tund@hvg.tln.edu.ee
Vaštšenko, Tatjana vene keel 406 tatjana.vactcenko@hvg.tln.edu.ee
Velgan, Anna algõpetus, keelekümbluse õpetaja 104,105 1B,3C anna.velgan@hvg.tln.edu.ee
Värinen, Galina inimeseõpetus 409 10C galina.varinen@hvg.tln.edu.ee
Zahharova, Marina keemia 215 marina.zahharova@hvg.tln.edu.ee
Zoubkova, Miroslava abiõpetaja miroslava.zoubkova@hvg.tln.edu.ee
Übius, Iraida eesti keel 410 iraida.ybius@hvg.tln.edu.ee
Yartseva, Irina algõpetus 106 2B irina.jartseva@hvg.tln.edu.ee

Töötajad
Nimi Amet
Frolova, Nadežda päevavalvur
Jantarev, Vladimir päevavalvur
Malofejeva, Viktoria koristaja
Privis, Valentina päevavalvur
Moroz, Fjodor päevavalvur
Šapkina, Svetlana garderoobihoidja