Kollektiiv

Administratsioon
Nimi Kontaktid Vastuvõtuajad Ruum
Antonjuk, Irina direktor@hvg.tln.edu.ee
+372 6579115
Vastuvõtt kokkuleppel.
Registreerumine telefonil + 372 6579246
221
Demkiv, Aleksandr aleksandr.demkiv@hvg.tln.edu.ee Vastuvõtt kokkuleppel. 213
Šorop, Tatjana tatjana.shorop@hvg.tln.edu.ee
tel.+372 657 9248
Iga päev 09.00-16.00 222
Shaab, Marina marina.shaab@hvg.tln.edu.ee
tel.+372 657 9248
Iga päev 08.00-16.00 224
Spetsialistid
Nimi Kontaktid Teenus Vastuvõtuajad Ruum
Bandura, Julia huvijuht@hvg.tln.edu.ee
tel. +372 657 2901
Huvijuht Iga päev 09.00-16.00 225
Kaiko, Jelena jelena.kaiko@hvg.tln.edu.ee Logopeedi tugi Esmaspäevast reedeni 102
Leokina, Aljona ekool@hvg.tln.edu.ee
infojuht@hvg.tln.edu.ee
ekooli administrator, infojuht Iga päev 10.00-16.00 210
Sarv, Marika hvg@hvg.tln.edu.ee
tel. +372 657 9246
Juhiabi Iga päev 09.00-16.00 220
Rock, Niina raamatukogu@hvg.tln.edu.ee Raamatukoguhoidja Iga päev 9.00-15.00 raamatukogu (206,207)
Tšopenko, Anna haaberstiveneg@kth.ee Kooliõde Esmaspäeval 12.00-16.00
Teisipäevast neljapäevani 08.00-16.00
med.kabinet
Värinen, Galina galina.varinen@hvg.tln.edu.ee Psühholoogiline tugi
HEV koordinaator
Iga päev 08.30 - 15.30 115
Õpetajad
Nimi Aine kabinet klassijuhataja e-mail
Anon, Aleksandra eesti keel aleksandra.anon@hvg.tln.edu.ee
Arhipov, Igor kehaline kasvatus 119 7B igor.arhipov@hvg.tln.edu.ee
Bljaškina, Irina muusika 118,205 6A irina.bljaskina@hvg.tln.edu.ee
Botina, Niina 3D modeleerimine, uurimistööd 212 niina.botina@hvg.tln.edu.ee
Bozhenok, Irina füüsika, matemaatika 201 10B iryna.bozhenok@hvg.tln.edu.ee
Eglit, Inga algõpetus 104 2K inga.eglit@hvg.tln.edu.ee
Erkmaa, Aivo kehaline kasvatus 119 aivo.erkmaa@hvg.tln.edu.ee
Gontšarova, Irina inglise keel 404 irina.gontsarova@hvg.tln.edu.ee
Inozemtseva, Iryna inglise keel iryna.inozemtseva@hvg.tln.edu.ee
Hurtina, Galina bioloogia, geograafia 401 galina.hurtina@hvg.tln.edu.ee
Jurtšenko, Natalja ajalugu ja ühiskonnaõpetus 405 6B natalja.jurchenko@hvg.tln.edu.ee
Kaiko, Jelena logopeed 102 jelena.kaiko@hvg.tln.edu.ee
Košeleva, Jekaterina algõpetus 108 2B,5C jekaterina.koseleva@hvg.tln.edu.ee
Kotšegarova, Svetlana kunst, tööõpetus 113, 114 svetlana.kotsegarova@hvg.tln.edu.ee
Kõllo, Ülle eesti keel ja kirjandus 403 ylle.kollo@hvg.tln.edu.ee
Malašuk, Jelena algõpetus 103 3B jelena.malasuk@hvg.tln.edu.ee
Malinina, Jelena matemaatika 408 8B jelena.malinina@hvg.tln.edu.ee
Matina, Jelena matemaatika jelena.matina@hvg.tln.edu.ee
Martõn, Svetlana loodusõpetus, matemaatika 307 9B svetlana.marton@hvg.tln.edu.ee
Mölder, Diana eesti keel 204 6K diana.molder@hvg.tln.edu.ee
Norit, Liina algõpetus, keelekümblus 208 3K liina.norit@hvg.tln.edu.ee
Nossova, Tatjana inglise keel 303 tatjana.nossova@hvg.tln.edu.ee
Okunev, Aleksandr teatriring aula
Oreško, Tatjana eesti keel 304 tatjana.oreshko@hvg.tln.edu.ee
Ossipova, Marina algõpetus 101 3A marina.ossipova@hvg.tln.edu.ee
Pahka, Anu riigikaitse anu.pahka@kaitseliit.ee
Pahomova, Nadezda kehaline kasvatus 119 9A,12A nadezda.pahomova@hvg.tln.edu.ee
Paju-Stetski, Tatjana algõpetus, keelekümblus 209 1K,4K tatjana.stetski@hvg.tln.edu.ee
Radina, Jelena vene keel 305 jelena.radina@hvg.tln.edu.ee
Raatpalu, Olga ajalugu ja ühiskonnaõpetus 306 olga.raatpalu@hvg.tln.edu.ee
Rekkandt, Inna inglise keel 311 inna.rekkandt@hvg.tln.edu.ee
Rüütel, Marina eesti keel ja kirjandus 301 7A marina.ryytel@hvg.tln.edu.ee
Samon, Ingrid algõpetus, eesti keel 308 7C ingrid.samon@hvg.tln.edu.ee
Scherbyna, Oleksandr tööõpetus 111,112 oleksandr.scherbyna@hvg.tln.edu.ee
Semenjuk, Ljudmila algõpetus 109 4A ljudmila.semenjuk@hvg.tln.edu.ee
Semenova, Vladlena kunst 113 vladlena.semenova@hvg.tln.edu.ee
Sintsova, Natalja algõpetus 107 2A,5A natalja.sintsova@hvg.tln.edu.ee
Shaab, Marina klassi juhataja 226 11A marina.shaab@hvg.tln.edu.ee
Skamnitskaja, Jelena inglise keel 217 jelena.skamnitskaja@hvg.tln.edu.ee
Solopova, Ljudmilla vene keel 407 10A ljudmilla.solopova@hvg.tln.edu.ee
Škuro, Irina eesti ja inglise keele õpetaja 411 irina.shkuro@hvg.tln.edu.ee
Šnurova, Maria muusika 118,205 maria.snurova@hvg.tln.edu.ee
Šušina, Larissa matemaatika 203 larissa.susina@hvg.tln.edu.ee
Tiido, Larissa eesti keel 309 8A larissa.tiido@hvg.tln.edu.ee
Vaštšenko, Tatjana vene keel 406 tatjana.vactcenko@hvg.tln.edu.ee
Vazikka, Anzela vene keel 305 anzela.vazikka@hvg.tln.edu.ee
Velgan, Anna algõpetus, keelekümblus 105 2C anna.velgan@hvg.tln.edu.ee
Värinen, Galina inimeseõpetus 409 9C galina.varinen@hvg.tln.edu.ee
Zahharova, Marina keemia 215 marina.zahharova@hvg.tln.edu.ee
Zoubkova, Miroslava abiõpetaja miroslava.zoubkova@hvg.tln.edu.ee
Übius, Iraida eesti keel 410 iraida.ybius@hvg.tln.edu.ee
Yartseva, Irina algõpetus 106 1B,4B irina.jartseva@hvg.tln.edu.ee
Töötajad
Nimi Amet
Frolova, Nadežda päevavalvur
Jantarev, Vladimir päevavalvur
Malofejeva, Viktoria koristaja
Privis, Valentina päevavalvur
Moroz, Fjodor päevavalvur
Šapkina, Svetlana garderoobihoidja