Meie kooli õpilased osalesid juhtimismaratonis

21. aprillil 2017 meie kooli õpilased osalesid juba teist kordaTallinna rahvusvahelises juhtimismaratonis. See on mõeldud gümnaasiumi õpilastele. Üritust viiakse läbi Linnamäe Vene Gümnaasiumis juba mitmendat aastat. Erinevate koolide õpilastest koosnevad meeskonnad võistlevad omavahel nädates oma ettevõtlusomadusi ja – oskusi.

Haabersti Vene Gümnaasiumi esindasid 11 klassi õpilased Aleksei Kadeikin, Sergei Puškin, Jaan Karaulov, Kristina Šalatova ja Anastasia Solohha. Osalejatele meeldis, et maraton viidi läbi põnevate ja ootamatute konkursside ja mängude vormis. Kõige enam läks tarvis taibukust, oskust töötada meeskonnas, eestvedamisvõimet ning oskust kiiresti leida ühine keel teiste koolide ja riikide õpilastega. Sel aastal maratonis osalesid ka õpilased Venemaalt, Lätist ja Soomest.

Vatamata sellele, et kõige raskem oli soome õpilastel – nad ei saanud vene keelest aru, võitis just Soome meeskond. Individuaalses arvestuses tuli auhinnalisele kohale ka meie kooli esindaja – Aleksei Kadeikin. See on meie esimene võit juhtimismaratinis – palju õnne!