Üheksanda interaktiivse mängu „Mesimumm“ läbiviimise kord

Üheksanda interaktiivse mängu „Mesimumm“ läbiviimise kord. Selle aasta on mäng pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva auks.

Mäng on mõeldud 7.- 9. klasside õpilastele.

1. Võistkond koosneb neljast inimesest. Ühest koolist võib olla kuni 3 meeskonda. 2. Registreeruda saab kodulehel www.hvg.ee 11.12.2016 – 14.01.2017.
  2. Registreerimisel peavad olema järgmised andmed: kool, linn, riik, meeskonna juhi nimi, telefoninumber ja e-posti aadress ning osalejate nimed .
  3. Peale registreerimist võistkonnad saavad kasutajatunnuse, parooli ning kutse.
  4. Isiklike andmete konfidentsiaalsus on garanteeritud.
  5. Intellektuaalses mängus „Mesimumm“ on küsimused matemaatika, geograafia, bioloogia, füüsika ja keemia valdkondadest.
  6. Ühe päeva ülesanded on praktilises inglise keeles.
  7. Esimese ja teise vooru küsimusi saab leida koduleheküljelt «Mesimumm».
  8. Intellektuaalse – interaktiivse mängu „Mesimumm“ esimene voor toimub 15.01.2018 -19.01.20118.
  9. Registreerunud võistkonnad saavad vastata esimese vooru küsimustele kella 9.00 kuni 17.00 ühe korra vastavalt ajalisele eeskirjale.
    Esmaspäev – õpilased vastavad bioloogia ja geograafia küsimustele.
    Teisipäev – õpilased näitavad oma teadmisi keemias ja füüsikas.
    Kolmapäev – matemaatika päev.
    Neljapäev – õpilased lahendavad majandusliku sisuga ülesanded.
    Reede – praktilised ülesanded inglise keeles.
  10. Komisjon kontrollib võistkondade vastuseid ning valib võistkonnad, kes pääsevad teise vooru.
  11. Mängu teine voor toimub 30.01.2018. Õpilased lahendavad ülesandeid majanduse valdkonnast.
  12. Komisjon valib viis parimat võistkonda, kes osalevad kolmandas voorus.
  13. Haabersti Vene Gümnaasiumi võistkond osaleb kolmandas voorus vaatamata esimese ja teise vooru tulemustele, kuna ta on mängu korraldaja.
  14. Esimese vooru tulemustega saab tutvuda 23.01.2018 koduleheküljel «Mesimumm». Võitjad saavad teate osalemisest teises voorus e-posti teel.
  15. Teise vooru tulemustega saab tutvuda 07.02.2018 koduleheküljel «Mesimumm». Võitjad saavad teate osalemisest kolmandas voorus e-posti teel.
  16. Mängu kolmas voor toimub 10.03.2018 Haabersti Vene Gümnaasiumis, aadressil Õismäe tee 132 (buss Nr 16 peatus Karikakra; buss nr 42,43 peatus Sinilille).Lisainfot saab leida koduleheküljel «Mesimumm».
  17. Komisjon teeb mängu kokkuvõtteid ning teeb kindlaks võitjad.
  18. Mängu „Mesimumm“ tulemuste, muudatuste ning lisainfoga saab tutvuda koduleheküljel hvg.ee.