Rahvusvaheline konverents „21st Century Skills“

Eelmisel reegel, 6.aprillil toimus Haabersti Vene Gümnaasiumis konverents „21st Century Skills“. Konverents toimus koostöös Sankt-Peterburgi kooliga Goethe Schule. Konverents toimus inglise keeles. Mõlema kooli lapsed tutvustasid üksteisele oma kodulinna ahitektuuri, ajalugu, huvitavaid paiku, kuid rääkisid ka linna etiketist ja huvitavateast eripärast. Konvenetsi teises osas moodustasid õpilased meeskonnad ja koos pidi arutlema tänapäeval aktuaalse teema üle. Räägiti nii elust suurlinnas, reisimisest, tulevikuerialadest ja selleks vajalikest oskustest. Hiljem esitlesid noored oma mõtteid ka teistele ja mõni teema tekitas väga elava arutelu. Noored said ednale uusi sõpru ja põnevaid teadmisi ja oskusi.