Тasuta koolilõuna

Lugupeetud õpilased ja lapsevanemad!

Tallinn jätkab koolitoidu pakkumist vajavatele lastele.

3. juunil kella 11.00 kuni 14.00 Haabersti Vene Gümnaasiumi aadressil Õismäe tee 132 toimub toidupakkide väljastamine õpilastele ja lapsevanematele, kes oli eelnevalt end registreerinud selleks kuupäevaks.

Vastavalt Terviseameti nõuetele, tungivalt palume teid järgida kooli poolt koostatud toidupakkide jagamise reegleid, kuna jagada tuleb mitusada toidupakki.

Toidupaki saamise ajal palume teil järgida järgmisi reegleid:

• võimalusel kasutage ISIKLIKKE maske ja kindaid
  • seistes toidupaki järjekorras, hoidke teiste inimestega distantsi 2 meetri ulatuses
  • toidupaki saaja peab olema haigusnähtudeta, terve pereliige

Kui toidupaki järele tuleb laps, palume talle kaasa anda seljakott või muu kott, et oleks mugav toidukaupa kanda.

Palume tulla toidupaki järele, mis on määratud teie lapse klassile. Kui peres on kaks ja rohkem last, siis palume tulla pakkidele järele kellaajal, mis on määratud kõige nooremale lapsele.

Toidupakkide jagamise kellaajad:

11.00-12.15 - 1.-4. klassid ning teiste koolide õpilased