Eesti Vabariigi aastapäev

24. veebruaril saab meie riik 103 aastaseks. Sel aastal meie koolis tähistati seda suurt ja uhket pidupäeva online režiimis! 19.veebruaril toimus kontsertaktus algkooli õpilastele. Lapsed, istudes oma klassides, said näha oma koolikaaslaste esinemisi. Esinejad aga lugesid imeilusaid luuletusi oma kodumaast ja laulsid laule.

Gümnaasiumiõpilased aga kohtusid Jüri Ratasega ning üheskoos arutasid teemal: Mida oleme saavutanud 103 aastaga? Meie koolipere on väga tänulik Jüri Ratasele selle suurepärase esinemise eest. Eriti meeldis lastele see, et nad said vastuseid oma küsimustele.

Meeleolu oli tõeliselt pidulik. Kõigil oli väga uhke tunne oma kodumaa pärast! Elagu, kasvagu, õitsegu, kallis Eestimaa!