Loodusnädal “Kevade märgid”

2.k klassi õpilastel möödus esimene projektinädal looduse uurimise tähe all. Esiteks, oli õpilastele pakutud vaadata 10min saatelõik “Osoonist”, kus räägiti 2020. aasta loomast- nahkhiirest. Pärast seda lahendasid lapsed kuulatu ja nähtu põhjal e-testi, et kinnistada uut materjali. Kuna kaugõppeperioodi ajal ei jõutud kõike läbi võtta, siis jäi teema “Koduloomad” loodusõpetuses läbimata ja seetõttu mindi saama praktilisi teadmisi Tallinna Loomaaeda, kus tänu töölehele tehti kiiresti selgeks: metssea ja kodusea, lammaste ja laamade ajalugu, asustamine ja muid huvitavaid fakte. Õppekäik oli igati asjakohane ja ilus ilm ning värske õhk lisasid oma. Täiselamuse saamist segas ivake gruppides olemine. Aga muidu jäädi rahule. Nädala lõpetas iga õpilase foto, mille ta pidi tegema sellest, mis tema meelest on huvipakkuv ja kevadet meenutav. Sellest valmis väike esitlus, mida nüüd igaüks saab hinnata oma silmaga.

Kevade märgid