Sügisine laager 19.-23.10.2020

Sügisesel koolivaheajal 19.-23.10.2020 koolis toimus sügislaager, mis oli mõeldud algklasside õpilastele. Seekord pakuti lastele 2 temaatilist keelekümbluse laagrit: "Eesti Loomade Imeline Maailm" (1-2 klass) ja "Seiklus Kosmoses" (3-4 klass). Laagri programmi raames lapsed külastasid erinevaid töötube (käsitöö ja meisterdamine ning kulinaaria), kus nad lõid oma kätega temaatilisi meisterdusi, kasutades selleks erinevaid materjale ja huvitavaid tehnikaid. Kulinaaria töötoas said lapsed noorte kokkade teadmisi ja oskusi ning õppisid ka "kosmoseroogade" valmistamist.

Iga laagri vahetus osales erinevatel ekskursioonidel: "Loodusmuuseum", "Loomaaed", "SkyPark", "Energia avastuskeskus". Hommikuti lapsed alustasid oma päeva aktiivsete harjutuste ja sportmängudega. Laagrivahetuse lõpus ootas kõiki lapsi temaatiline disko ning olid toodud välja laagri tulemused ja väljastatud tänukirjad.