SF4C tervisliku taimse toidu valmistamise seminar

9.11.2023 SF4C projekti raames meie kooli esindajad osalesid tervisliku taimse toidu valmistamise seminaril FoodStudios.

Seminari sissejuhatuseks oli ülevaate Itaalias Pollenzos toimunud SF4C koolitusest kokkade koolitajatele ja toidukultuuri edendajatele, ning sellele järgnes FoodStudio kokkade poolt tervisliku ja jätkusuutliku taimetoidu valmistamise õpetus koos ühiskokkamise ja valmistoidu degusteerimisega.

SF4C projekti raames koolides edendatava tervisliku ja sealhulgas taimse toidu valmistamise oskus jõuaks seminaril osalevate kooliõpetajate kaudu ka koolitundidesse, toiduharidusse ja lasteni.

Seminaril valmistatava menüü (3 käiku) koos retseptide ja juhenditega oli saatnud edaspidi koolis kasutamiseks kaasa.